Informacje 

 

 


 

 

Witamy w Portalu Mieszkańca

 

         Informacje prezentowane na tych stronach pobierane są bezpośrednio z programu obsługującego rozrachunki z lokatorami Spółdzielni. Jest to więc odzwierciedlenie danych, którymi dysponujemy w zakresie ewidencji lokatorów, naliczeń opłat za użytkowanie lokalu, rozliczeń księgowych, odczytów i rozliczeń mediów.

Dostęp do danych uzyskuje się przez kliknięcie 'zaloguj' i wprowadzeniu loginu i hasła startowego otrzymanego w Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
Program wymusza zmianę hasła na docelowe, po wprowadzeniu którego użytkownik jest jedynym uprawnionym do oglądania swoich danych.

Dostęp do formularzy zawierających dane po wybraniu odpowiedniej zakładki wyświetlanej po lewej stronie strony. Są to:

Dane osobowe – zawiera podstawowe dane użytkownika, w tym przydziały we wszystkich lokalach w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Czynsz (opłaty za używanie lokalu) – po wybraniu roku i miesiąca otrzymujemy dane dotyczące składników czynszowych w danym okresie,

Księgowość - po wybraniu roku i konta otrzymujemy informację ogólną o stanie kont, a po kliknięciu na „szczegóły” o wszystkich dokumentach z tego okresu,

Media odczyty - po wybraniu roku i medium otrzymujemy informację ogólną o wszystkich dokumentach odczytów z tego okresu,

 

Po kliknięciu na przycisk „Wybierz” dane zostaną odświeżone dla wybranych parametrów. Powrót do poprzednich okien po kliknięciu wstecznej strzałki w lewym górnym rogu lub zakładki z lewej strony okna. W celu wyjścia z portalu naciskamy napis „Wyloguj” w prawym górnym rogu portalu.
W przypadku zapomnienia hasła przez użytkownika należy ponownie zgłosić się do Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu celem nadania nowych parametrów wejściowych.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi oraz ułatwienia Ci korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.